System profilowy do szkła oraz rotule    

 

Unikalny system balustradowy składa się z elementów ze stali nierdzewnej, szkła bezpiecznego warstwowego i drewna. Poszczególne elementy projektowano z myślą, by można je było stosować wszędzie tam, gdzie potrzebne są bezpieczne, a przy tym estetyczne i trwałe zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Różnorodność elementów systemu  sprawia, że można z nich wykonywać balustrady poziome (np. na balkonach, tarasach, podestach) oraz pochyłe (np. na klatkach schodowych, podjazdach itp.). Z kolei jakość poszczególnych detali oraz sposób ich mocowania pozwalają na wykorzystywanie systemu  w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, biurowych, szpitalach, domach opieki społecznej oraz w obiektach użyteczności publicznej.

System balustradowy  może być montowany także na powierzchniach ogólnodostępnych dla tłumu, np. w salach koncertowych, halach sportowych (także przy trybunach) czy na dojściach do peronów dworców kolejowych. Potwierdza to rekomendacja wydana przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Profil bazowy systemu  jest wykonany ze specjalnie utwardzonego stopu aluminium, do mocowania elementów do podłoża służą specjalistyczne i certyfikowane elementy, a specyfika konstrukcji pozwala na wybór spośród szerokiej gamy pochwytów ze stali nierdzewnej  drewna a także obróbek różnego koloru.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]